Recenze TomTom

TomTom GO Basic 5"

Ověřený zákazník Electro World Jaro Bor

Přidáno: 25. července 2023

Zakoupeno v Electro World

Prodavate produkt, ktery ma stare mapy vice ja 3 roky. Po prihlaseni na TomTOm mi pise, ze mapy nelze aktualizovat, jelikoz mam v telefonu nejnovejsi android a u toho nejde provest aktualizace map. Budu to jeste u vas resit jakmile se vratim z cest.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

TomTom GO Camper Max

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. května 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Nedobyji se .vada výrobků.

Navigace je dobrá. Ale magnetické zaklapnuti Navigace a nenabyji se. Vada výrobků. Vráceno.

TomTom GO Expert 5˝

TomTom GO Expert 5˝

Přidáno: 21. května 2023

Zakoupeno v Electro World

Jak mám něco hodnotit , když jsem ještě nic nedostal.
Objednáno 14.5. , dnes je 20.5 . , čeká se na kurýra .
Stanislav Kučera

Ověřený zákazník MALL.CZ Honey72

Přidáno: 7. května 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• aktualizace map zdarma navždy
  • rychlé pohybování po mapě včetně zvětšování
  • rychlý výpočet hned tří tras
  • rychlé on-line hledání bodů zájmů, adres, služeb apod.
  • Nelze zatím přidávat své body zájmu
  • Omezen počet, kolik TomTom bodů zájmu můžete umístit do mapy
  • aktualizace radarů a některé další služby se musí platit každý rok
  • zatím nelze změnit barvu téma

TomTom používám už desítky let a vyzkoušel snad všechny typy. Oproti předchozímu nejvyššímu typu GO Premium nemá tento nový typ už vestavěnou SIM kartu. Musíte se propojit s mobilem a jeho daty, které jsou ovšem mnohem rychlejší než přes předchozí SIM. Také má mnohem větší paměť na mapy, takže ani nepotřebujete paměťovou kartu. Všeobecně je navigace rychlejší, hlavně načítání, pohyb po obrazovce a zoomování. Zatím nelze změnit barvu téma z modré na jinou, ale to nešlo ani u předchozích modelů, než byl aktualizován firmware. Dobrou vychytávkou jsou ceny paliva u ikonky čerpací stanice, takže víte kde cestou natankovat. Podobná je služba, která ukazuje kolik zbývá míst k parkování. Samozřejmě, jen u vybraných parkovišť. A nakonec, Discover mnohem přesněji určuje vaší polohu, dokonce pozná v jakém jedete pruhu a to protože nepoužívá jen GPS, ale i jiné přesnější systémy satelitů.

Přidáno: 18. dubna 2023

Zakoupeno v Electro World

naprostá katastrofa na zdejších silnicích, navigace si zvolí jednu trasu a neustále se chce vracet, žádné přepočítávání. zbytečné řeči o číslech silnic, které nejsou vůbec po trase značené, pouze matení. Zbytečné aktualizování zámořských zemí. Měla by se soustředit hlavně na ČR a okolní státy, ostatní, pokud chci. Cena není zrovna malá, takže naprostá nulová investice

Ověřený zákazník Alza.cz Mirek

Přidáno: 8. dubna 2023

Splňuje mé představy .

TomTom GO Expert 7˝

TomTom GO Expert 7˝

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. března 2023

• Občas hlásí mobilní radary
  • Někdy mě to tahá zákazy , někdy mě táhne takovými cestami že mě spíš trestá než by pomohla.

TomTom GO Classic 5˝

TomTom GO Classic 5˝

Ověřený zákazník MALL.CZ Míla

Přidáno: 9. března 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Intuitivní ovládání a nastavení i pro uživatele v pokročilém věku.

Pro mne žádná

Ověřený zákazník Electro World Uživatel

Přidáno: 8. března 2023

Zakoupeno v Electro World

• Rychlé vyhledávání a čitelný display
  • Nerozumím tomu proč navigace neumí najít čísla popisné jen adresy ulice? Když se neprihlasite k účtu TomTom tak to najít umí vše. Ale po přihlášení to najde jen v naší zemi pomocí hlasového zadávání. Je to softverova chyba která půjde opravit aktualizaci ale komu to nahlásit když podpora TomTom už neexistuje?!
  • Proč hlasové instrukce mluví jako lopata? Příjezd v tolik a tolik MINUTIJU? Už nemáme slovo MINUT nebo co?
  • Proč čísla silnic které jsou třeba třímístné přidává další tři nuly? Třeba silnice 123 přečte jako 102003 proč? Opět sw chyba ale komu ji nahlásit????
  • Díky nulové technické podpoře si už TomTom nikdy nekoupím a už ho nikdy nedoporučím. A to podotýkám že jsem tomtoma používal dobrých 20 let s různými přístroji od one 1 až předposlední TomTom GO profesionál. Bohužel navigace expert je návrat do minulosti a totálně mě zklamala.

Po 4 letech používání TomTom GO 6250 profesionál jsem se těšil na navigaci novou a zvolil jsem vyšší řadu expert. Navigace mě totálně zklamala a byla to má nejhorší koupě kterou jsem mohl kdy udělat. Dokud se neopraví ta softwarová chyba že to nenajde adresu s číslem popisným tak je to úplně k ničemu. Bohužel když jezdím kamionem tak nemůžu spoléhat na to že se kdekoliv kdykoliv můžu s takovouhle soupravou otočit.

TomTom GO Discover 7

TomTom GO Discover 7

Ověřený zákazník Nabídky.cz Jarmil

Přidáno: 26. února 2023

Zakoupeno v Nabídky.cz

• Splnil mé požadavky na orientaci v dopravním nepořádku současnosti.

Jarek Jarek

Přidáno: 24. února 2023

• Jen bych chtěl upozornit toho člověka , který nedostal návod v čj aby se podíval na můj příspěvek níže. Ani já jsem návod nedostal, ale pro ostatní jsem uvedl kde se nechá stáhnout.

Ověřený zákazník AB COM CZECH Jan

Přidáno: 24. února 2023

Zakoupeno v AB COM CZECH

• Návod k použití pouze ve španělštině, holandštině,němčině.Zprovoznění tedy metodou pokus-omyl

Produkt jako takový asi odpovídá popisům u prodejců. Je však nutno si před objednáním ověřít zda výrobek obsahuje předepsaný náv od v češtině.

TomTom GO Basic 5" Europe, Lifetime

TomTom GO Basic 5" Europe, Lifetime

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 18. února 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Používám TOMTOM už 6 let a jsem velmi spokojen.
Tento jsem zakoupil pro neteř.

TomTom GO Basic 6'' Europe

TomTom GO Basic 6'' Europe

Ověřený zákazník Electro World PF

Přidáno: 25. ledna 2023

(naposledy upraveno 25. ledna 2023)

Bez manuálu v češtině!!!

Ověřený zákazník Alza.cz iurie

Přidáno: 23. ledna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Качественый товар лекхо в использование ести wifi то что мне нужна

Ověřený zákazník MALL.CZ Tomáš Bárta

Přidáno: 17. ledna 2023

• Perfektní navigace
  • Až na pár drobností, naviguje tak jak má.
  • Extrémně pomalé aktualizace přes WiFi (rychlost připojení nemá vliv).

Až na pár drobností, jako jsou třeba funkce nahrávání trasy, tvorba a uložení nové trasy přímo v zařízení (přes TomTom MyDrive lze) a extrémně pomalé aktualizace prostřednictvím WiFi (rychlost připojení nemá vliv a aktualizace přes PC, zřejmě již není možná), je to skvělá navigace, která dělá přesně to, co od ní čekáte. Prostě TomTom. :-)

Ověřený zákazník Electro World Patrik

Přidáno: 11. ledna 2023

Nepřesné, pomalé, hrůza

Ověřený zákazník YourGames.cz Milan

Přidáno: 4. prosince 2022

Zakoupeno v YourGames.cz

• Velká obrazovka, tento typ ještě nemám v praxi vyzkoušený.
  • Pomalá aktualizace přes wi-fi, trvala skoro 4 hodiny. U jiného typu navigace TOM TOM přes počítač to trvalo cca 30 minut.

Zobrazuji 21 - 40 ze 140 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...7